W roku szkolnym 2017/2018

przedszkole zaprasza dzieci w godzinach:

6.30 - 16.30     Tyniec - ul. Benedyktyńska 4
7.00 - 17.00     Kostrze - ul. Tyniecka 122

*****************************************************************

Zajęcia dodatkowe w naszym przedszkolu:

JĘZYK ANGIELSKI

Osoby prowadzące:
p. Ewa (Tyniec) i p. Ola (Kostrze)

RELIGIA

Osoba prowadząca:

RYTMIKA

Osoba prowadząca:
p. Ula

KÓŁKO TWÓRCZEGO MYŚLENIA Sówka Mądra Główka
(zajęcia odbywają się w filii przedszkola w Kostrzu)

Osoby prowadzące:
p. Ola, p. Ela

*****************************************************************

Przedszkolaki pomagają  !!!

,,POMOC DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI JEST BARDZO WAŻNA.
TO ŻE KOMUŚ COŚ DAJEMY SPRAWIA,
ŻE SAMI CZUJEMY SIĘ SZCZĘŚLIWI"

• W imieniu fundacji Kropla Nadziei im. Ojca Leona Knabita zawracamy się z prośbą o pomoc. Jedną z form uzyskiwania funduszy przez fundację jest zbieranie nakrętek i zużytych tonerów. Środki finansowe uzyskane ze sprzedaży będą przekazane na turnusy rehabilitacyjne dla dzieci chorych na nieuleczalne choroby.
         Fundacja Kropla Nadziei im. Ojca Leona Knabita
         Tel. 501 616 434
  • Nasze przedszkole przystąpiło do akcji "POMAGANIE PRZEZ UBRANIE" na rzecz Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci imienia księdza Józefa Tischnera. Dzięki Państwa pomocy za każdy zebrany kilogram tekstyliów, Hospicjum otrzyma 2 zł. Zebrane w ramach projektu środki zostaną przeznaczone na rozwój działania Hospicjum Perinatalnego. Jego celem jest udzielanie kompleksowej pomocy rodzicom oczekującym narodzin nieuleczalnie chorego dziecka.
  • Bierzemy także udział w akcji "Góra grosza". Co roku, na przełomie  listopada i grudnia, w szkołach i przedszkolach odbywa się wielka zbiórka monet, pt. Góra Grosza.
    Celem na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.
  • ZAPRASZAMY do udziału w corocznej akcji "Gwiazdka dla Zwierzaka" na rzecz podopiecznych KTOZ - Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie. Osoby, które zechciałyby włączyć się do akcji proszone są o przynoszenie do przedszkola karmy, konserw, misek, smyczy, koców i innych akcesoriów zwierzęcych.